O mnie...

Kocham drzewa, wiatr we włosach, polne kwiaty, światło o poranku,… a nade wszystko zatrzymywać w kadrze ten właściwy moment, emocje, wzruszenie! Wszystko to sprawiło, że zaczęłam robić zdjęcia i nie mogę przestać, tak więc fotografia ludzi to moja praca i ogromna pasja od dziecka, a od 2009 roku sposób na utrzymanie się. Od 2020 roku dodatkowo prowadzę studio jogi (o tym przeczytasz w zakładce joga). Kocham to co robię. Ciągle się kształcę na kursach celowanych i warsztatach. W wolnych chwilach fotografuję las jako taki, przyroda jest obezwładniająca.

Gdybym jednak nie robiła zdjęć, odnawiałabym stare meble, haftowała lub sprzedawała ręcznie robione drobiazgi i oczywiście ćwiczyła jogę. Jestem żoną wspaniałego faceta oraz mamą dwóch cudownych córek. Świadomie wybrałam życie na wsi, ekologiczne, w drewnianym domku, obok szumiącego lasu, wśród pachnących łąk. Tu możemy być bliżej siebie, a zarazem bliżej natury. Piękno natury mnie inspiruje. Prostota porywa.

W życiu zawodowym stawiam na naturalność, w szerokim tego słowa znaczeniu. Nie tylko w kolorystyce firmowej, w naturalnych dodatkach do sesji zdjęciowych, czy użytych materiałach do pakowania  zdjęć i przesyłek, ale i w wyzbyciu się zbędnych elementów w samych zdjęciach, a skupienie się na naturalnym pięknie Waszej ze sobą bliskości.

Do wykonania sesji zdjęciowej jest dobry każdy powód: sesja z okazji narodzin dziecka, roczku, czy chrztu świętego. Fotoreportaż z uroczystości rodzinnych takich jak: Pierwsza Komunia Święta, uroczystość firmowa czy okrągłe urodziny dziadka – to wspaniała chwila do uchwycenia. Uczestnictwo w tak ważnym i intymnym dla Was dniu jak ślub, czy wesele, byłoby dla mnie prawdziwym zaszczytem. Zobacz moją galerię lub napisz – prześlę poglądowe zdjęcia.

Jakie sesje wykonuję?
– fotografia ślubna i weselna wraz z plenerem Państwa Młodych
– zdjęcia ciążowe, niemowlęce, dziecięce i rodzinne
– fotografia uroczystości kościelnych tj.: chrzest, roczek, Pierwsza Komunia Święta
– fotoreportaże z mniejszych i większych imprez rodzinnych czy biznesowych
– zdjęcia portretowe w studio i plenerze
– fotografia autorska

Zapraszam do mnie, do mojego świata!
Agnieszka Ciszewska – naturalnie!