O mnie...

Kocham drzewa, wiatr we włosach, polne kwiaty, światło o poranku,… a nade wszystko zatrzymywać w kadrze ten właściwy moment, emocje, wzruszenie! Wszystko to sprawiło, że zaczęłam robić zdjęcia i nie mogę przestać, tak więc fotografia ludzi to moja praca i ogromna pasja od dziecka, a od 2009 roku sposób na utrzymanie się. Od 2020 roku dodatkowo prowadzę studio jogi (o tym przeczytasz w zakładce joga) bo joga to drugie co kocham robić od przeszło już 20 lat. Kocham to co robię. Ciągle się kształcę na kursach celowanych i warsztatach. W wolnych chwilach fotografuję las jako taki, przyroda jest obezwładniająca.

Gdybym jednak nie robiła zdjęć, odnawiałabym stare meble, haftowała lub sprzedawała ręcznie robione drobiazgi i oczywiście ćwiczyła jogę. Jestem żoną wspaniałego faceta oraz mamą dwóch cudownych córek. Świadomie wybrałam życie na wsi, ekologiczne, w drewnianym domku, obok szumiącego lasu, wśród pachnących łąk. Tu możemy być bliżej siebie, a zarazem bliżej natury. Piękno natury mnie inspiruje. Prostota porywa.

Moją domeną są sesje plenerowe, naturalne, przepełnione roślinnością i naturą. W życiu zawodowym także stawiam na „naturalność”, w szerokim tego słowa znaczeniu. Nie tylko w kolorystyce firmowej, w naturalnych dodatkach do sesji zdjęciowych, czy użytych materiałach do pakowania  zdjęć i przesyłek, ale i w wyzbyciu się zbędnych elementów w samych zdjęciach, a skupienie się na naturalnym – pięknie Waszej ze sobą bliskości.

Zapraszam w plenery z każdej okazji, gdyż do wykonania sesji zdjęciowej jest dobry każdy powód: sesja z okazji narodzin dziecka, roczku, czy chrztu świętego, sesja zakochanych czy z okazji Waszego ślubu. Wykonuję także fotoreportaż z uroczystości kościelnych, rodzinnych, firmowych, szkolnych i przedszkolnych. Uczestnictwo w tak ważnym dla Was dniu byłoby dla mnie prawdziwym zaszczytem. 

Zobacz moją galerię – umów się na sesję.

Jakie sesje wykonuję?
– fotografia rodzinna w plenerze
– fotografia ciążowa, niemowlęca, dziecięca w plenerze
– fotografia uroczystości kościelnych tj.: chrzest, roczek, Pierwsza Komunia Święta, ślub
– fotoreportaże z mniejszych i większych imprez rodzinnych czy biznesowych
– zdjęcia portretowe osób indywidualnych w plenerze
– fotografia autorska

Zapraszam do mnie, do mojego świata!
Agnieszka Ciszewska – naturalnie!