PROJEKT „ONKOJOGA 12 tygodni dla zdrowia”

 

„ONKOJOGA – 12 tygodni dla zdrowia” – darmowy program jogi

Zapraszam wszystkie panie z historią onkologiczną, do przystąpienia do DARMOWEGO PROGRAMU „ONKOJOGA – 12 tygodni dla zdrowia”.
Nazywam się AGNIESZKA CISZEWSKA i jestem Instruktorem Onkojogi i Chorób Przewlekłych, Instruktorem Hatha Jogi oraz Jogi Twarzy.
Czym jest ten program? Wiem jak ważny jest świadomy oddech i ćwiczenia jogi dla osób zdrowych, a tym bardziej dla osób zmagających się z chorobą onkologiczną. Joga to aktywność prozdrowotna! Tak więc chcę, by jak najwięcej osób poczuło się lepiej, nauczyło się świadomie oddychać, relaksować, ćwiczyć jogę tak by poprawić jakość życia w tej trudnej dla ciała i umysłu walce. Otwieram darmowy projekt. Projekt ten to zajęcia jogi skierowanej do pań z historią onkologiczną, rozpoczną się jesienią i trwać będą 12tygodni. Ćwiczyć będziemy raz w tygodniu przez 30 minut, później przez 1h. Zajęcia jogi onkologicznej zwanej ONKOJOGĄ są w tym projekcie darmowe, prowadzić je będę w grupie online. Musisz mieć zatem dostęp do telefonu lub komputera.
Co musisz zrobić? Wypełnij dwa formularze, są zupełnie anonimowe – pierwszy (link poniżej) przed przystąpieniem do programu (o rodzaju raka z którym walczyłaś/walczysz, o formie psychofizycznej, itp).  Po zakończeniu programu poproszę o wypełnienie drugiego formularza dotyczącego odczuć po zajęciach, samopoczuciu fizycznym i psychicznym, twoich wrażeniach po onkojodze itpI tyle, nic więcej nie musisz robić. Całość jest darmowa, anonimowa i posłuży, oprócz promocji jogi, także do zebrania materiałów statystycznych, które opracowuję.
Zależy mi na Twojej regularności, więc proszę ćwicz co tydzień (jeśli tylko siły Ci pozwolą).
Ważne – skonsultuj się z lekarzem i potwierdź czy już możesz ćwiczyć, zajęcia będą bardzo łagodne i dostosowane do potrzeb pacjenta onkologicznego.
LINK DO FORMULARZA PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO PROGRAMU: 
Przed przystąpieniem do programu poproszę o zgłoszenie poprze formularz: https://forms.gle/png2osSt9wexPdg29
A może znasz jakąś panią, która chciałabym wziąć udział w programie? Napiszcie do mnie! Dziękuję.
W razie pytań i chęci współpracy – jestem do dyspozycji
Agnieszka Ciszewska
Instruktorka Onkojogi, Hatha Jogi i Jogi Twarzy
tel. 691-79-41-57
e-mail: jogawlesie@gmail.com