PROJEKT „ONKOJOGA 12 tygodni dla zdrowia”

Otwieram nowy projekt!

„ONKOJOGA – 12 tygodni dla zdrowia” -darmowy program jogi EDYCJA II/2024

Zapraszam wszystkie panie z historią onkologiczną, do przystąpienia do DARMOWEGO PROGRAMU „ONKOJOGA – 12 tygodni dla zdrowia”.
Program zaplanowany na okres od: końca października 2024 do stycznia 2025
Czym jest ten program? Wiem jak ważny jest świadomy oddech i ćwiczenia jogi dla osób zdrowych, a tym bardziej dla osób zmagających się z chorobą onkologiczną. Joga to zdrowie! Tak więc chcę, by jak najwięcej osób poczuło się lepiej, nauczyło się co robić, by poprawić jakość życia w tej trudnej dla ciała i umysłu walce. Otwieram darmowy projekt. To zajęcia jogi skierowanej do pań z historią onkologiczną, rozpoczną się jesienią i trwać będą 12tygodni. Ćwiczyć będziemy raz w tygodniu przez 30 minut, później przez 1h. Zajęcia jogi onkologicznej zwanej ONKOJOGĄ są w tym projekcie darmowe, prowadzić je będę w grupie online. Musisz mieć zatem dostęp do telefonu lub komputera.
Co musisz zrobić? Wypełnij dwa formularze, są zupełnie anonimowe – pierwszy (link poniżej) przed przystąpieniem do programu (o rodzaju raka z którym walczyłaś/walczysz, o formie psychofizycznej, itp).  Po zakończeniu programu poproszę o wypełnienie drugiego formularza dotyczącego wyłącznie odczuć po zajęciach, samopoczuciu fizycznym i psychicznym, twoich wrażeniach, o wrażeniach po onkojodze itpI tyle, nic więcej nie musisz robić. Całość jest darmowa, anonimowa i posłuży mi do zebrania materiałów statystycznych, które opracowuje.
Zależy mi na Twojej regularności, więc proszę ćwicz co tydzień (jeśli tylko siły Ci pozwolą).
Ważne – skonsultuj się z lekarzem i potwierdź czy już możesz ćwiczyć, zajęcia będą bardzo łagodne i dostosowane do potrzeb pacjenta onkologicznego.
LINK DO FORMULARZA PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO PROGRAMU: 
Przed przystąpieniem do programu poproszę o zgłoszenie poprze formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_qWcuRWqsFxIS9I9i9bEGanKv0fUADa1IIQY_I7G1ykgJ2Q/viewform
A może znasz jakąś panią, która chciałabym wziąć udział w programie? Napiszcie do mnie! Dziękuję.
W razie pytań i chęci współpracy – jestem do dyspozycji
Agnieszka Ciszewska
Instruktorka Onkojogi, Hatha Jogi i Jogi Twarzy
tel. 691-79-41-57
e-mail: jogawlesie@gmail.com